Redis's Devices Manager
Informace o produktu
Kategorie: Vývojové prostředí
Název: ReDMan (Redis's Devices Manager)
Verze: 09. 08. 2011
 
Ke stažení
Aplikace: stáhnout (10,5 MB)
Manuál: stáhnout (3,4 MB)
Popis produktu:

Program ReDMan je určen pro kompletní správu a konfiguraci zařízení firmy REDIS spol. s r.o. Program umožňuje přehlednou a pohodlnou práci se systémem pomocí grafického, uživatelsky příjemného prostředí. Součástí je ladící modul PLC (PLC Debugger), který nabízí široké možnosti sledování navrhovaného programu v připojeném systému, včetně zaznamenávání sledovaných veličin do grafů. K počítači se řídicí systém připojuje přes standardní sériový port kabelem.

Základní koncepcí programu je práce s projekty. Každý vytvořený projekt sestává z několika částí, v závislosti na typu systému, pro který je určen. Po nastavení parametrů jednotlivých částí projektu a návrhu řídícího programu (PLC) lze do připojeného systému nahrát celý projekt současně nebo pouze ty části, ve kterých byla provedena změna. Přenositelnost projektů je velmi snadná. Každý projekt je umístěn v samostatném adresáři, ve kterém jsou podadresáře s jednotlivými částmi projektu.

I přes přehledné grafické rozhraní a pohodlí práce prostřednictvím projektů je ReDMan určen především pro programátory, kteří budou pomocí tohoto program realizovat zakázku.

Pro získání lepší představy o ReDManu je možné stáhnout nápovědu k programu, ladění PLC a editaci konfigurace. K dispozici je také seznam novinek a oprav hlavního programu, ladění PLC a editace konfigurace.

Poznámky:

Program je zdarma ke stažení, bez zakoupení licencí není možné komunikovat s žádným zařízením. Pro bližší informace o nákupu licencí kontaktujte firmu REDIS spol. s r.o.!

Instalace obsahuje program RedisNetUpdate, pomocí kterého lze snadno aktualizovat aplikaci přes internet.

Náhledy obrazovek se stručným popisem:


 
webdesign info@aliendesign.info